Lato z Deltą 2017

W środę 4 października 2017r. kolejna grupa laureatów akcji promocyjnej LATO Z DELTĄ 2017 wyruszyła do Sopotu. Po dojechaniu na miejsce wszyscy udali się na spacer na molo, a następnie na kolację do karczmy w klimacie góralskim ZAGRODA POLSKA.

Kolejnego dnia był wyjazd do Gdańska, a tam zwiedzanie z przewodnikiem Starówki Miasta. W południe lunch w Restauracji Hard Rock Caffe, a potem rejs Katamaranem na Westerplatte. Wieczór zakończył się świetnym spektaklem "WIEDŹMIN" w Teatrze Muzycznym im. Baduszkowej w Gdyni.

W piątek był wyjazd do Malborka i zwiedzanie Zamku Krzyżackiego, a popołudniu powrót do Sopotu i czas na relaks. Dzień zakończył się kolacją w słynnej Tawernie Orłowskiej w Gdyni z kapelą szantową na żywo.

Sobota rozpoczęła się wyjazdem na Kaszuby do Szymbarku gdzie znajduje się słynny DOM DO GÓRY NOGAMI. Po przyjeździe na miejsce do Centrum Edukacji i Promocji Regionu było zwiedzanie takich obiektów jak: Pomnik Świętowida Kaszubskiego, Najdłuższa Deska Świata, Muzeum Ciesielnictwa, Dom Sybiraka, pociąg historyczny - lokomotywa z wagonami wiozącymi zesłańców polskich, Replika Łagru, Replika Bunkra "Ptasia Wola" Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" z efektami świetlno-akustycznymi, Dwór Salino -replika 300- letniego dworku, oryginalna sprowadzona Zagroda pierwszych Kaszubów z Kanady, Kaplica Jedności Narodowej, Serce z kamienia - pomnik poświęcony żołnierzom "Gryfa Pomorskiego", Największy Fortepian Świata, "Dom do góry nogami". Na koniec czekały takie atrakcje jak pieczenie chleba, degustacja piwa lokalnego, a potem przejazd wozami po okolicy. Dzień pełen wrażeń zakończył się kolacją i dyskoteką w restauracji kaszubsko-góralskiej KOLIBA przy plaży w Sopocie.

Niedziela to dzień powrotu do domu i czas na zakup regionalnych pamiątek. Niestety wszystko co dobre zawsze szybko sie kończy ....

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział we wspólnej zabawie i zapraszamy do kolejnej akcji promocyjnej DELCIKI 2017.

Z pozdrowieniami P.W. DELTA S.J.

 

 

W sobotę 30 września 2017r. wczesnym rankiem pierwsza grupa laureatów Lato z Deltą 2017 wyjechała na weekend do Kołobrzegu. Zanim dojechali do celu, po drodze zwiedzili pod okiem przewodnika Ogrody Botaniczne Hortulusa w Dobrzycy. Popołudniu był czas na relaks, a wieczorem kolacja w Sali Klubowej i zabawa z DJ do rana.

Kolejny dzień rozpoczął się od korzystania z różnych atrakcji SPA i Wellnes jak również spacerów po plaży, a potem był już wyjazd w kierunku Zielonej Góry.

Niestety weekend szybko dobiegł końca, ale dzień zakończył sie pysznym obiadem w restauracji ATRIA w okolicy Goleniowa.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział we wspólnej zabawie i zapraszamy do kolejnej akcji promocyjnej DELCIKI 2017.

Z pozdrowieniami P.W. DELTA S.J.

 

 

 

 

Szanowni Państwo!

31 sierpnia 2017r. zakończyła się trwająca od początku maja 2017r. akcja promocyjna LATO Z DELTĄ.

By wziąć udział w akcji, wystarczyło zaakceptować Regulamin i robić przez ten wyznaczony czas zakupy w Delcie.

W tym roku 2017 część laureatów akcji LATO Z DELTĄ  spędzi weekend w Kołobrzegu w luksusowym Hotelu SAND SPA AND WELLNES 4* a tam w programie m.in.:

 • w drodze do Kołobrzegu - przyjazd do Dobrzycy i zwiedzanie z przewodnikiem Ogrodów Botanicznych Hortulusa z możliwością zakupu pięknych bylin i sadzonek
 • zwiedzanie Kołobrzegu
 • spacery po piaszczystej plaży
 • korzystanie z atrakcji hotelowych Sand Spa and Wellnes
 • kolacja w Sali klubowej i zabawa z DJ do białego rana
 • poranny relax w Spa
 • obiad w restauracji ATRIA w okolicy Goleniowa

Druga część laureatów wyjedzie na kilka dni do luksusowego Hotelu Molo w Sopocie, zwiedzając SOPOT - GDAŃSK - MALBORK - KASZUBY i poznając liczne atrakcje tego regionu, a w programie m.in.:

 • spacer po Sopocie
 • wyjazd do Gdańska i spacer z przewodnikiem po Starówce Miasta
 • lunch w Restauracji Hard Rock Caffe na starówce
 • rejs Katamaranem na Westerplatte
 • wyjazd do Gdyni na Musical "WIEDŹMIN" w Teatrze Muzycznym im. Baduszkowej
 • wyjazd do Malborka i zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Krzyżackiego
 • kolacja RYBNA w słynnej Tawernie Orłowskiej w Gdyni Orłowo przy kapeli szantowej na żywo
 • wyjazd na Kaszuby do Szymbarku gdzie znajduje się słynny DOM DO GÓRY NOGAMI
 • wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu
 • zwiedzanie obiektów z przewodnikiem: Pomnik Świętowida Kaszubskiego, Muzeum Ciesielnictwa, Dom Sybiraka, Najdłuższa Deska Świata, pociąg histotyczny - lokomotywa z wagonami wiozącymi zesłańsców polskich, Replika Łagru, Dwór Salino - replika 300- letniego dworku, oryginalna sprowadzona Zagroda pierwszych Kaszubów z Kanady ....itd........
 • kolacja i dyskoteka w Restauracji kaszubsko-góralskiej KOLIBA przy plaży w Sopocie
 • itd ...........

                                           Wszystkim Uczestnikom chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział we wspólnej zabawie.

delta logo big

Dane kontaktowe

P.W. DELTA s.j.

Al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
biuro@delta.zgora.pl
tel. 68 329 74 12

 

Please publish modules in offcanvas position.