Delciki 2018

Pierwsza grupa laureatów akcji DELCIKI 18’ wyjechała na weekend do Pałacu Wojanów.

Szanowni Państwo!

31 marca 2019r. zakończyła się trwająca od początku października 2018r. akcja promocyjna „Zbieraj Delciki, odbieraj nagrody” – DELCIKI 18.

By wziąć udział w akcji, wystarczyło zaakceptować Regulamin i robić zakupy w Hurtowni Delta.

W tym roku I grupa laureatów akcji DELCIKI 18 została zaproszona na dwu dniowy wypoczynek do SPA w luksusowym Pałacu Wojanów (25-26.05.2019).

Obiekt bardzo malowniczy osadzony w murach romantycznej rezydencji dworskiej. Z okien roztaczają się widoki na góry i piękny klimatyczny park. Uroku także dodaje przepływająca obok rzeka Bóbr.

Po przybyciu na miejsce zorganizowane jest zwiedzanie Pałacu pod przewodnikiem – poznanie historii Pałacu Wojanów oraz zapoznanie się z bogactwem zabytków architektury Doliny Pałaców i Ogrodów.

Po południu – dla chętnych przewidziana jest zabawa sportowo – integracyjna: Paintball lub korzystanie z atrakcji hotelowego SPA.

Wieczorem odbędzie się ognisko z kolacją grillową oraz impreza taneczna z DJ.

Następny dzień rozpocznie się od odpoczynku w SPA a popołudniu wyjazd w drogę powrotną do Zielonej Góry.

… To będzie bardzo miły weekend ….

II grupa laureatów akcji promocyjnej DELCIKI 18, będzie wypoczywać na przepięknej Riwierze Tureckiej w okolicach miejscowości Kemer mniej więcej 50km na południowy zachód Antalyi a dokładniej w samym centrum Goynuk w hotelu KILIKYA PALACE KEMER 5*.

Hotel to nowoczesny obiekt położony przy piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza i niesamowitym widokiem na góry. Posiada duży ogród, w którym unosi się sosnowy zapach powietrza. Na terenie hotelu jest wiele atrakcji, dzięki którym można w pełni się zrelaksować oraz zadbać o ciało i ducha. To miejsce ma niesamowitą aurę dzięki której każdy może poczuć się wyjątkowo.

Zaraz po wyjściu z hotelu znajduje się główna ulica, na której zlokalizowane są wszelkiego rodzaju mini bazary, sklepy oraz dzienne i nocne życie miasteczka – istny raj dla amatorów zakupów w Turcji jak i tych, którzy chcą zobaczyć zwykłe życie mieszkańców.

… Wypoczynek zapowiada się niezwykle bajecznie …

- WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ WE WSPÓLNEJ ZABAWIE! -

delta logo big

Dane kontaktowe

P.W. DELTA s.j.

Al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
biuro@delta.zgora.pl
tel. 68 329 74 12

 

Please publish modules in offcanvas position.