Delciki 2017

Druga grupa laureatów wypoczywająca z Delcikiem w Bułgarii na ZŁOTYCH PIASKACH.

 

Pierwsza grupa laureatów akcji DELCIKI 17' wyjechała na weekend do Szklarskiej Poręby.

Szanowni Państwo!

31 marca 2018r. zakończyła się trwająca od początku października 2017r. akcja promocyjna "Zbieraj Delciki, odbieraj nagrody" - DELCIKI 17.

By wziąć udział w akcji, wystarczyło zaakceptować Regulamin i robić zakupy w Delcie.

W tym roku pierwsza grupa laureatów akcji promocyjnej DELCIKI 17 została zaproszona na dwu dniowy wypoczynek do VILLA WERNERA & SPA 4* w malowniczej okolicy otoczonej lasem w Szklarskiej Porębie (2-3.06.2018r.).

Po przybyciu na miejsce, dla chętnych jest zorganizowana piesza wycieczka z przewodnikiem górskim do punktu widokowego WYSOKI KAMIEŃ, a dla pozostałych odpoczynek lub korzystanie z atrakcji hotelowego SPA.

Wieczorem w trakcie kolacji odbędzie się koncert regionalnego Zespołu Folkowego SZYSZAK, a poźniej dyskoteka z DJ.

Następnego dnia dzień rozpocznie się od relaxu w SPA a potem wyjazd do Świeradowa Zdrój i wjazd Kolejką Gondolową na Górę Izerską.

Oj ... Będzie się działo ... Będzie zabawa ...

 

Druga grupa laureatów akcji promocyjnej DELCIKI 17 po ciężkiej pracy uda się w tym roku na zasłużony wypoczynek do najpopularniejszego regionu turystycznego Bułgarii, który słynie z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie - ZŁOTE PIASKI.

Goście zostali zaproszeni do hotelu MELIA GRAND HERMITAGE 5*, który szczyci się najwyższymi standardami. Elegancki, duży hotel nalężący do światowej sieci Sol Melia Hotels & Resorts oferujący wspaniałe warunki zakwaterowania, wysoką jakość świadczonych usług oraz różnorodne atrakcje dla swoich Gości. Hotel jest położony blisko piaszczystej plaży, a jednocześnie o ok. 200m od tętniącego życiem centrum kurortu, przy ładnym, bujnym, zielonym parku, który oddziela hotel od promenady nadmorskiej z licznymi sklepikami, restauracjami, barami, pubami, dyskotekami i ok 30 km od lotniska w Warnie.

Wypoczynek Naszych Laureatów zapowiada się niewątpliwie interesująco.

 

Wszystkim Uczestnikom chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział we wspólnej zabawie.

  

delta logo big

Dane kontaktowe

P.W. DELTA s.j.

Al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
biuro@delta.zgora.pl
tel. 68 329 74 12

 

Please publish modules in offcanvas position.