Delciki 2016

Druga grupa laureatów wypoczywająca z Delcikiem w Hiszpanii w Grenadzie.

 

Pierwsza grupa laureatów akcji DELCIKI 16' wypoczywała z Delcikiem w ośrodku  OLANDIA .

 

Szanowni Państwo!

31 marca 2017r. zakończyła się trwająca od początku października 2016r. akcja promocyjna "Zbieraj Delciki, odbiraj nagrody" - DELCIKI 16. By wziąć udział w akcji, wystarczyło zaakceptować Regulamin i robić zakupy w Delcie.

W tym roku pierwsza grupa laureatów akcji promocyjnej DELCIKI 16 została zaproszona na dwu dniowy wypoczynek w ośrodku OLANDIA (3-4.06.2017r.).

OLANDIA to wyjątkowe miejsce, które przenosi swoich gości do innej rzeczywistości. Położona w miejscowości Prusim nad Jeziorem Kuchennym, w Sierakowskim Parku Krajobrazowym na skraju Puszczy Noteckiej, kusi swym niezwykłym urokiem i zaprasza do odkrywania historii tego miejsca. Zlokalizowana w XVIII wiecznym, zrewitalizowanym folwarku dba o historyczne dziedzictwo, ale nie brak jej również nowoczesnego podejścia w zakresie obsługi czy rozwiązań ekologicznych. Obcowanie z naturą jest tutaj niewymuszoną przyjemnością, a liczne atrakcje pozwalają na aktywne spędzanie czasu.

Udając się do OLANDI nasi goście po drodze odwiedzą Muzeum Rogali Świętomarcińskich w Poznaniu, gdzie bedą uczestniczyć w pokazie na żywo prowadzonym przez Rogalowego Mistrza.

Po przybyciu do ośrodka rozpocznie się prawdziwa zabawa, między innymi konkurs SZALENI INSTRUKTORZY. W czasie zabawy drużyny mają za zadanie zbudować pojazd, który następnie zaprezentują.

Wieczorem czeka wszystkich biesiada grillowa z tańcami i zabawą.

Oj ... Będzie się działo ... Będzie zabawa ...

 

Druga grupa laureatów akcji promocyjnej DELCIKI 16 po ciężkiej pracy udaje się w tym roku na zasłużony wypoczynek - Wybrzeże Słońca położone na południowym wybrzeżu Andaluzji, która oferuje wszystko to, co najczęściej jest kojarzone z Hiszpanią.

Andaluzja to największy hiszpański region pełen gorącego słońca, flamenco, korridy i fiesty. Będąc na miejscu wyraźnie odczuwa się tysiąclecia bujnej historii, gdzie kultura hiszpańska miesza się z arabską. Dzięki zróżnicowanemu terenowi i obfitej roślinności południe Hiszpanii słynie również z pięknego krajobrazu. Przyciąga tu wspaniałe, słynne na cały świat zabytki kultury Maurów, których głównymi ośrodkami były Kordoba, Sewilla i Granada.

W czasie pobytu na pewno odwiedzimy Gibraltar i wiele urokliwych miasteczek. Spacerując małymi uliczkami renesansowych miasteczek podziwiać będziemy także zabytki. Obowiązkowo udamy się też na pokaz tańca flamenco, gdzie przy lampce wina będziemy podziwiać muzykę, śpiew i taniec. Czas wolny będziemy spędzać w słońcu na piaszczystej plaży.

 

Wszystkim Uczestnikom chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział we wspólnej zabawie.

  

delta logo big

Dane kontaktowe

P.W. DELTA s.j.

Al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
biuro@delta.zgora.pl
tel. 68 329 74 12

 

Please publish modules in offcanvas position.