Firma

Firma

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DELTA sp. j. - hurtownia art. spożywczych jest jedną z większych firm branży spożywczej działających na terenie województwa lubuskiego. Działalność swoją rozpoczęło w 1993 roku. Stopniowo przez kolejne lata działalności powiększano ofertę, a asortyment ulegał znacznym zmianom.

Przedsiębiorstwo przywiązuje ogromną wagę do zaspokojenia oczekiwań klientów oraz jakości obsługi. Pragniemy aby każdy odbiorca był zadowolony z kontaktów z nami. W związku z tym sprzedaż artykułów spożywczych prowadzimy w punkcie sprzedaży hurtowej na Giełdzie Rolno-Towarowej (16000 m2) w Zielonej Górze w formie CASH & CARY. Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem i dystrybutorem wyrobów wielu firm - producentów branży spożywczej.

Dla klientów chcących zaopatrzyć się w artykuły dla zwierząt domowych stworzyliśmy DZIAŁ ZOOLOGII, którego jesteśmy dystrybutorem regionalnym największych firm w branży zoologicznej.
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo pełną gamę różnorodnych produktów.

Cały czas powiększamy bazę naszych przedstawicieli handlowych będących do Państwa dyspozycji w terenie.
Jako przedsiębiorstwo rozwijające się jesteśmy zainteresowani stałą współpracą z odbiorcami na zasadzie punktów patronackich.

Od 2006 r. jesteśmy akcjonariuszami POLSKIEJ SIECI HANDLOWEJ "UNIA" S.A. z siedzibą w Siechnicach.

delta logo big

Dane kontaktowe

P.W. DELTA s.j.

Al. Zjednoczenia 102
65-120 Zielona Góra
biuro@delta.zgora.pl
tel. 68 329 74 12